Connect with us

Hi, what are you looking for?

Magazin

Barış Manço ile 7’den 77’ye Birçok Yenilikle Geliyor

Televizyonun en çok sevilen programlarından biri olan Barış Manço ile 7’den 77’ye, yeni dönem çalışmalarına başladı. Ekim döneminde büyük yeniliklerle ve sürprizlerle ekrana gelecek olan program için Barış Manço ve yönetmen Ekrem Sağlam’ın ekibi kolları sıvadı. Barış Manço ile 7’den 77’ye, yeni dönemde televizyon ekranlarına birçok sürprizle gelecek. Barış Manço’nun, “7’den 77’ye”nin dışında birkaç sürprizi …

Televizyonun en çok sevilen programlarından biri olan Barış Manço ile 7’den 77’ye, yeni dönem çalışmalarına başladı. Ekim döneminde büyük yeniliklerle ve sürprizlerle ekrana gelecek olan program için Barış Manço ve yönetmen Ekrem Sağlam’ın ekibi kolları sıvadı.

Barış Manço ile 7’den 77’ye, yeni dönemde televizyon ekranlarına birçok sürprizle gelecek. Barış Manço’nun, “7’den 77’ye”nin dışında birkaç sürprizi daha olacak. Bu sürprizlerden biri, “Satır Arası” adlı, gece kuşağında yayınlanacak yeni bir program. Şimdi önce “7’den 77’ye”deki çalışmaları, daha sonra da yeni programın detaylarını sıralayalım.

Barış Manço ve ekibi, 30 Ağustosta çalışmalara start verdi. Ekip, kısa süre içinde Afyon – Eskişehir arasında çalışacak ve bu arada Midas’ın mezarının çekimlerini yapacak. Asıl zor yolculuk 8 Eylülde başlayacak ve program ekibi Güney Amerika yolculuğuna çıkacak. Uruguay, Arjantin, Şili ve Peru’da, eylül ayında balinaların toplandığı, çiftleştiği ve yavruladığı bir koyda çekimler yapılacak.

Macellan Boğazı’ndan sonra Santiago’dan Robenson’un adasına geçilecek. Bu yolculuklardan bazılarında özel uçak kiralanacak. Daha sonra ise “Tanrıların Arabaları” adlı eserde adı geçen Nazca’da çekimler yapılacak. Ekip 28 Eylülde Türkiye’ye dönecek.

Daha bitmedi, devam ediyoruz… 3 Ekimde Paris’teki otomobil fuarına katılacak olan Barış Manço, 7 Ekimde ise Monaco’da olacak. Sanatçı Monaco sarayında çeşitli röportajlar yapacak. Son anda bir aksilik olmazsa Monaco Prensesi Stephanie Caroline ekranlarımıza konuk olacak.

Barış Manço ve ekibinin bu dönem ekrana getirmeyi düşündüğü diğer yabancı isimler ise, Alain Delon, Jean Paul Delmando, Catherina Deneuve, Alain Prost, Gerard Depardieu ve dünya karate şampiyonu Ingrid Bergman’s. Bu isimler ekrana getirilmeyi planlanan yabancı ünlülerden sadece birkaçı.

Barış Manço, “7’den 77’ye”de birçok yeniliğe imza atacak

Barış Manço ile “7’den 77’ye”nin yeniliklerinden biri de, Adam Olacak Çocuk’un dört haftada bir yerini “İkinci Kahvaltı” adlı yarışma programına bırakacak olması. Bu bölümde yaşı 77’yi aşmış olanlar yarışacak ve kendilerine oyuncak değil, birer torba kahve armağan edilecek. Çocukların sevgilisi Barış Manço, böylelikle yaşı 77’yi aşmış olanları da mutlu edecek.

Bir başka yenilik ise, Barış Manço’nun “Dağlar Dağlar” , “Halhal” ve “Aynalı Kemer” gibi çok sevilen şarkıların kliplerinin hazırlanması.

Şimdi de ekime yetişmeyecek ancak yılbaşından itibaren ekrana gelecek “Satır Arası” adlı yeni projeye bir göz atalım. Haber sonrası yayınlanması planlanan program hakkında Barış Manço şunları söylüyor;
“Bu bir haber programı olacak. Magazin ve aktüel içerikli, satır arasında kalmış, gözden kaçmış, neşeli, güler yüzlü haberlerden oluşacak. Dünyada ve Türkiye’deki gözden kaçmış haberleri neşeli bir biçimde ekrana getireceğiz. Bu programda kesinlikle siyaset olmayacak. Programın sunuculuğunu ben yapacağım. İki sürpriz hanım sunucu da röportajları gerçekleştirecek. Ben bu programın da çok tutacağına candan inanıyorum.”

Görüldüğü gibi Barış Manço pek çok yenilikle yeni dönemde karşımızda olacak.Bütün bunları ekrandan keyifle izleyeceğiz.

05.09.1990 – Milliyet

Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement

You May Also Like

Yaşam

İbrahim Tatlıses, Perihan Savaş’ı sabaha kadar dövdü Sinema oyuncusu Perihan Savaş, bir süre önce ayrıldığını açıkladığı sevgilisi İbrahim Tatlıses’ten dayak yediğini ve kaçırılıp alıkonulduğunu...

Magazin

İki kardeşin arasını evcil hayvanları açtı Semiramis Pekkan, evcil kedisi Fifi‘nin ablası Ajda Pekkan‘ın evcil beyaz faresi Cikcik‘i yemesinden ötürü, ayrı bir eve taşınıyor....

Galeriler

Mustafa Kemal Atatürk‘ün Renkli Fotoğrafları Mustafa Kemal Atatürk’ün Renkli Fotoğrafları KAYNAKLAR: 1

Yeşilçam

Türk Sineması’nın “ana”sı, dostlarına kırgın Türk Sineması’nın emektarı Aliye Rona zor günler yaşıyor. Jübile yapmak isteyen sanatçı, sinema dünyasının vefasızlığından yakınıyor. Türk Sineması’nın “çatık...

Copyright © 2020 Gazeteloji